وضعیت غده سرطانی

💠بسته خبری💠

وضعیت غده سرطانی

💢جنگنده های اسرائیل با نقض آتش بس در سلسله حملاتی هوایی یک موضع متعلق به گروهان های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی را در غرب خان یونس هدف حمله قرار دادند.
منابع فلسطینی همچنین از حمله جنگنده های اسرائیل به یک موضع مقاومت فلسطین در غرب شهر رفح و نقطه ای دیگر در شرق این منطقه خبر دادند.

💢رسانه های صهیونیستی از به صدا درآمدن مجدد آژیر خطر حمله موشکی در شهرک های صهیونیست نشین مجاور غزه خبر دادند.
شبکه خبری المیادین هم به نقل از خبرنگار خود در غزه گزارش داد که چند راکت از سمت غزه به سوی سرزمین های اشغالی شلیک شده است.

💢گروهان های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن رونمایی از موشک جدید خود، بر آمادگی برای مقابله با هرگونه تجاوز اسرائیل در تمام جبهه ها تاکید کرد.

💢فلسطینی ها در غزه با برگزاری راهپیمایی از گردان های قدس شاخه نظامی جهاد اسلامی فلسطین خواستند که به واکنش به جنایات اشغالگران ادامه دهد.
فلسطینی ها خواستار گرفتن انتقام خون شهدا و هدف قرار دادن تل آویو و شهرک های صهیونیست نشین با موشک در واکنش به جنایات و کشتار ارتش اسرائیل علیه غیرنظامیان و کودکان شدند و تصاویری از کشتار خانواده ابوملحوس در دیرالبلح که طی آن شش نفر شهید شدند، حمل کردند.

💢شمار شهیدان حملات ددمنشانه اسرائیل به غزه از بامداد سه شنبه تا امروز به ۳۲ شهید و بیش از ۱۰۰ زخمی رسیده است.

💢رسانه های اسرائیل با اشاره به تحولات اخیر در غزه اعلام کردند: نتانیاهو از آقای امنیت(«نتانیاهو» در تبلیغات انتخاباتی سال ۲۰۱۵ خود را «مرد امنیت» معرفی کرد.) به آقای شکست تبدیل شده و اعلام کردند: این درگیری هم مانند موارد قبلی نفعی برای اسرائیل نداشت.
رسانه های اسرائیل در ادامه اذعان کردند: اسرائیل تمایلی برای ورود به جنگ آتی ندارد و باید با همه تلاش خود را برای ممانعت از وقوع آن به کار گیرد. اسرائیل تاوان سنگینی در جنگ آتی با ایران و متحدانش در منطقه خواهد پرداخت و نمی تواند در آن پیروز شود.

💢همزمان با تداوم تجاوزات رژیم صهیونیستی به غزه و کشتار مردم بی دفاع آن و علیرغم مخالف هیات های آمریکا، کانادا و رژیم صهیونیستی، كميته چهارم مجمع عمومي سازمان ملل متحد با تصويب قاطع 8 قطعنامه ضد صهیونیستی، اقدامات این رژيم در نقض سیستماتیک حقوق بشر مردم فلسطين و کاربرد زور عليه شهروندان فلسطيني بویژه ساکنان نوار غزه که منجر به کشته و زخمی غیرنظامیان شده و نیز شهرک سازی در سرزمین های اشغالی از جمله در بیت المقدس شرقی و جولان ا شغالی را محكوم نمود.
در قطعنامه مربوط به جولان سوريه، از رژيم صهيونيستي خواسته شده تا به اشغال اين منطقه پايان دهد؛ همچنين رژيم صهيونيستي از اعطاء حق شهروندي اسرائیل به ساكنان جولان سوريه منع شده است.
در قطعنامه ای دیگر از تمامي كشورها،‌آژانس هاي تخصصي و سازمان هاي غيردولتي درخواست شده است از تلاش ها و اقدامات آنروا در كمك رساني به آوارگان فلسطيني حمايت نمايند.

💢حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: محو اسرائیل به معنای محو رژیم جعلی صهیونیستی و حاکم شدن دولت منتخب صاحبان اصلی فلسطین اعم از مسلمان، مسیحی و یهودی است.

💢یکی از مخالفان رژیم سعودی افشا کرد که ۳۰ شاهزاده در عربستان با پابندهایی ساخت اسرائیل ، کنترل می‌شوند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *