وضعیت غده سرطانی

💠بسته خبری💠

وضعیت غده سرطانی

💢جنگنده‌های اسرائیلی یک خانه در منطقه برهک واقع در دیر البلح در مرکز نوار غزه را بمباران کردند که در این جنایت ۸ عضو این خانواده به شهادت رسیدند. ۱۲ نفر دیگر در این جنایت زخمی شدند که حال برخی وخیم است.

💢سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس با بیان اینکه گروه های مقاومت هر حمله تل آویو را کوبنده تر پاسخ می دهند، گفت: صهیونیستها به صورت دسته جمعی از هراس موشک های مقاومت، می گریزند. رسانه های عبری زبان تاکنون به زخمی شدن ۲۹ صهیونیست در جریان حملات مقاومت اذعان کرده اند.

💢نخست وزیر اسرائیل در دیدار با شماری از اعضای «کمیته روابط عمومی آمریکا و اسرائیل» در غزه، جنبش جهاد اسلامی فلسطین را به «جنایت جنگی مضاعف» متهم کرد! وی در ادامه از آمریکا و «مایک پمپئو» وزیر خارجه این کشور به خاطر موضع قدرتمند خود در قبال اسرائیل قدردانی کرد.

💢جنبش جهاد اسلامی فلسطین شروط موردنظر خود را برای آتش بس با اسرائیل- که قرار است با میانجی گری مصر برقرار شود- اعلام کرد. «زیاد النخاله» اظهار داشت: «تنها در صورتی آتش‌بس برقرار خواهد شد که صهیونیست‌ها متعهد شوند سیاست ترور را کنار گذاشته و به راهپیمایی‌های بازگشت در روزهای جمعه حمله نکنند». وی همچنین خواستار رفع محاصره اسرائیل از نوار ساحلی فلسطین شد.
النخاله تأکید کرد «چنانچه اسرائیل با این دو شرط موافقت کند، توافق آتش بس را امضا خواهد کرد»؛ اما هر لحظه که این توافق نقض شود، جهاد اسلامی بار دیگر به مواضع صهیونیست‌ها حمله خواهد کرد.

💢یک مسئول جهاد اسلامی از موفقیت آمیز بودن تلاش های سازمان ملل و مصر برای برقراری آتش‌بس در غزه مطابق با شروط گروه‌های مقاومت، خبر داد.

💢شبکه غیر دولتی سازمان‌های فلسطینی متشکل از ۱۳۳ سازمان با صدور بیانیه‌ای از جامعه جهانی خواستند به خاطر کشتار مردم غزه طی چند روز گذشته اسرائیل را مجازات کند.

💢دانشجویان دانشگاه هاروارد آمریکا در حمایت از فلسطین، سالن سخنرانی سرکنسول اسرائیل در نیویورک را خالی گذاشتند.

💢نتانیاهو همچنین با اشاره به حکم دادگاه اتحادیه اروپا علیه محصولات اسرائیلی ساخته شده در کرانه باختری رود اردن یادآور شد در حالی که اتحادیه اروپا از پیوستن به تحریمها علیه ایران خودداری می کند، محدودیتهای اقتصادی- دیپلماتیک علیه اسرائیل وضع کرده است.

💢علمای برجسته و نخبگان جهان اسلام در سی و سومین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی بر لزوم وحدت و یکپارچگی جهان اسلام و آزادی قدس و فلسطین تاکید و اعلام کردند که عادی‌سازی روابط با اسرائیل به هیچ وجه مورد پذیرش جهان اسلام نیست.

💢 حسن روحانی در افتتاحیه سی و سومین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی اظهار داشت: همه تلاش‌ها بر این مبنا است که فراموش کنیم که سرزمین مقدس فلسطین توسط اسرائیلی ها به تصرف درآمده است و از یاد ببریم که میلیون‌ها مسلمان فلسطینی در منطقه و جهان آواره شده‌اند و از اهمیت آن کاسته شود و اراده مسلمانان مبنی بر اینکه فلسطینی‌ها به سرزمین مادری خود بازگردند، به فراموشی سپرده شود. ایران در صف مقدم مبارزه با استکبار و اسرائیل است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *