وضعیت غده سرطانی

💠بسته خبری💠

وضعیت غده سرطانی

💢جنگنده های اسرائیل مناطق مختلف در نوار غزه را به شدت بمباران کردند که در جریان آن چند فلسطینی زخمی شدند. رسانه‌های فلسطین از حمله به چندین مرکز آموزشی و پایگاه مربوط به حماس و سایر گروه‌های مقاومت در حملات اسرائیل به غزه خبر دادند.
وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که در پی حمله هوایی اسرائیل به نوار غزه یک فلسطینی به شهادت رسید.

💢سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس در واکنش به حملات جنایتکارانه اسرائیل به نوار غزه گفت: جنایت‌های صهیونیست‌ها مقاومت ملت فلسطین را نخواهد شکست.

💢سرایا القدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) در بیانیه‌ای اعلام کرد که تهدیدات دشمن صهیونیستی درباره حمله علیه نوار غزه موضوع جدیدی نیست و این تهدیدها تنها اصرار ما بر پایداری را افزایش می‌دهد و دشمن نباید احساس راحتی کرده و با اطمینان به زندگی ادامه دهد.»
شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی هشدار داد: «در صورتی که اشغالگران هرگونه حماقتی انجام دهند مساحت گسترده‌ای را برای تعامل با واقعیت‌های میدان نبرد در اختیار داریم.»

💢چند فروند موشک از نوار غزه به سوی شهرک‌های صهیونیست نشین شلیک شده است.
این رسانه‌ها اعلام‌کردند که دستکم ۱۰ راکت از نوار غزه به سمت شهرک “سدیروت” در سرزمین‌های صهیونیستی شلیک شده‌است.

💢وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین با صدور بیانیه‌ای هشدار داد که طرح‌های تسخیر، یهودی‌سازی و الحاق مناطقی از کرانه باختری به اراضی اشغالی به‌ویژه پس از اشغال ۳۰۰۰ کیلومتر از اراضی شهرک “یطا” در جنوب الخلیل طبق طرح صهیونیستی موسوم به “آلون” به مراحل پیشرفته خود رسیده است.

💢«یائیر لاپید» عضو کنیست اسرائیل اظهارات خصمانه‌ای را علیه گروه های مقاومت در فلسطین مطرح کرد. لاپید گفت: سیاست‌های نتانیاهو در قبال غزه بی‌نتیجه است و ارتش باید دامنه حملات خود را گسترده‌تر کند و ترور رهبران فلسطینی را از سر بگیرد.

💢ارتش اسرائیل با صدور بیانیه ای از بازداشت یکی از افسران این رژیم به اتهام اذیت و آزار جنسی خبر داد. افسر مذکور اقدام به اذیت و آزار و تجاوز جنسی علیه نظامیان زن صهیونیست که تحت نظارت وی دوره خدمت را می گذراندند می کرده است.

💢دادستانی کل اسرائیل قصد دارد با اتخاذ تصمیمی مانع تداوم نخست‌وزیری «بنیامین نتانیاهو» در صورت محکوم شدن در جریان یکی از پرونده‌های فساد شود.

💢وزارت خارجه اردن اعلام کرد که «هبه اللبدی» اسیر اردنی که به صورت غیرقانونی توسط اسرائیل بازداشت شده و از ۳۹ روز پیش اعتصاب غذا کرده بود،حالش وخیم است و به مرکز درمانی منتقل شده است.

💢حزب‌الله در ویدئویی با زیرنویس عبری به اسرائیل هشدار داد هر پهپادی به حریم لبنان تجاوز کند، زده خواهد شد.

💢لاوروف وزیر خارجه روسیه گفت: طرح آمریکایی معامله قرن با هدف اجبار فلسطینیان به امتیازدهی به طرف اسرائیلی است به ویژه در رابطه با موضوعاتی همچون قدس، بازگشت آوارگان فلسطینی و حدود مرزهای کشور فلسطین و منجر به تشکیل کشور مستقل فلسطین نخواهد شد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *