وضعیت غده سرطانی

💠بسته خبری💠

وضعیت غده سرطانی

💢شبکه خبری المیادین از حمله توپخانه ای اسرائیل به یک موضع مقاومت در مرکز نوار غزه خبر داد. همچنین جنگنده‌های اسرائیلی یکی از پایگاه‌های گردان‌های القسام شاخه نظامی جنبش حماس در شرق غزه را هدف قرار دادند.

💢جنبش اسرائیلی «صلح اکنون» اعلام کرد که کابینه اسرائیل طرحی را برای ساخت ۲ هزار و ۳۴۲ واحد مسکونی جدید در کرانه باختری به تصویب رسانده است.

💢نخست‌وزیر اسرائیل از آنچه به زعم وی تعلل ترامپ در مواجهه با ایران است ابراز دلخوری کرده و گفته رئیس‌جمهوری آمریکا تا زمان برگزاری انتخابات ۲۰۲۰ کاری در این زمینه انجام نمی‌دهد و علیه ایران نمیتوانیم روی ترامپ حساب کنیم.

💢جو بایدن نامزد پیشرو در انتخابات درون حزبی دموکراتها در واکنش به طرح چند سناتور دموکرات که از رقبای وی در انتخابات نیز محسوب می‌شوند، درباره مشروط کردن کمکهای آمریکا به اسرائیل تاکید کرد که این طرح کاملا ظالمانه است و مشروط کردن کمکهای نظامی واشنگتن به تل آویو یک اشتباه بزرگ خواهد بود.
اظهارات بایدن پس از آن مطرح شد که چندین نماینده دموکرات آمریکایی در «کنفرانس ملی جی استریت» تاکید کردند که آماده مشروط کردن کمکهای آمریکا به اسرائیل، به ویژه در صورت الحاق بخشهایی از کرانه باختری به اسرائیل، هستند.

💢 اسرائیل هفته آینده رزمایش موسوم به «پرچم آبی» را با مشارکت کادر نیروی هوایی ارتش آمریکا، آلمان، ایتالیا، و یونان در پایگاه هوایی «عوفدا» آغاز می کند.

💢اسماعیل هنیه در سخنانی از طریق ویدیو کنفرانس در همایش پیشگامان بیت المقدس در استانبول اظهار داشت که مقابله با طرح معامله قرن امری ضروری است که مستلزم وحدت همه طرف‌ها برای مقابله با آن است و خطری نه فقط برای قدس و فلسطین، بلکه برای کل منطقه است.
وی از شرکت کنندگان در این همایش دعوت کرد طرح و برنامه‌ای را برای به شکست کشاندن معامله قرن و مقابله با عادی‌سازی روابط با دشمن صهیونیستی ارائه دهند.
رهبر حماس در ادامه افزود که ما با عزم و اراده پولادین از مسجد الاقصی دفاع می‌کنیم و فلسطین بدون قدس هیچ معنایی ندارد.

💢شب گذشته تظاهرکنندگان در میدان التحریر بغداد شعار اسرائیل هرگز هرگز؛ سردادند و پرچم اسرائیل را آتش زدند. در همین حال تظاهرکنندگان لبنانی نیز پرچم اسرائیل را در تظاهرات بیروت به آتش کشیدند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *