وضعیت غده سرطانی

💠بسته خبری💠

وضعیت غده سرطانی

💢 منابع خبری از به صدا درآمدن آژیر خطر حمله موشکی در شهرک های صهیونیست نشین مجاور غزه خبر دادند. منابع صهیونیستی مدعی اصابت یک راکت به شهرک «کیسوفیم» که تلفات و خساراتی به همراه نداشت، شدند.

💢 دادگاه بررسی فساد نخست وزیر اسرائیل برگزار و مقرر شد تا حکم وی در پرونده مذکور تا پایان سال جاری صادر شود.

💢 انفجار در نزدیکی یکی از مقر‌های نظامی اسرائیل در کرانه باختری سبب زخمی شدن چند نظامی صهیونیست شد.
ارتش اسرائیل با انتشار بیانیه‌ای ضمن تایید خبر انفجار در نزدیکی پایگاه نظامیان این رژیم در شهر «بیت عمر» در کرانه باختری، اعلام کرد چند سرباز مجروح و خساراتی به ساختمان وارد شده است.

💢 فیلمی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که نشان می‌دهد نظامیان اسرائیلی که از مقابله با تظاهرکنندگان فلسطینی می‌ترسند، از فرمانده خود کتک می‌خورند.

💢 سخنگوی جنبش حماس از حملات نظامیان اسرائیلی به سمت شرکت کنندگان در تظاهرات بازگشت انتقاد کرد و گفت: میانجیگران باید برای توقف تجاوزات این دشمن اشغالگر وارد عمل شوند.

💢 «یوسی بیلین» وزیر اسرائیلی ضمن هشدار در مورد جنگ علیه غزه، تاکید کرد که جنگ آتی اشتباهی بزرگ خواهد بود و اسرائیل نخواهد توانست اهداف خود را محقق کند و گفتگو با تشکیلات خودگردان فلسطین و توافق با وی را به مقامات تل آویو پیشنهاد داده است.

💢 هزاران فلسطینی در میدانی در مرکز غزه تجمع کردند تا سی و دومین سالروز تاسیس جنبش جهاد اسلامی را گرامی بدارند.
زیاد النخاله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد: ما بر اصول خود و مقاومت تاکید داریم. ما همچنان در معادله رویارویی با اسرائیل عامل مهمی هستیم و همه توان خود را برای تحقق پیروزی به کار خواهیم بست. ما به تقویت توان نظامی خود ادامه می دهیم تا بتوانیم از ملت فلسطین دفاع کنیم.

💢 ارتش لبنان در بیانیه ای اعلام کرد: اداره اطلاعات لبنان یک شهروند سوری را به خاطر برقراری تماس با شماره‌های اسرائیلی و ارتباط با اشخاص دارای تابعیت اسرائیلی در داخل اراضی اشغالی فلسطین به جرم جاسوسی برای اسرائیل به دادگاه ارجاع داد.

💢 تحلیل گر روزنامه هآرتص نوشت: جایگاه منطقه‌ای و بین‌المللی ایران علی‌رغم تحریم‌های اقتصادی آمریکا، باثبات است و این کشور دوباره ابتکار عمل را به دست گرفته است در حالی که «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر اسرائیل به مقابله با چالش‌های داخلی در زمینه شخصی مشغول است و تحرکات اسرائیل برای «مهار ایران و مقابله با برنامه هسته‌ای این کشور» کم شده است.

💢 نخست وزیر اسرائیل در جمع قانونگذاران صهیونیست، ایران را یک چالش امنیتی بزرگ خواند و میلیون ها دلار برای مقابله با ایران تقاضا کرد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *