وضعیت غده سرطانی

💠بسته خبری💠

وضعیت غده سرطانی

💢 وزارت دادگستری اسرائیل از آزادی افسر پلیس این رژیم که یک جوان یهودی اتیوپیایی را به ضرب گلوله کشته بود خبر داد. آزادی این افسر اسرائیلی اعتراضاتی را در اراضی اشغالی به دنبال داشته است.

💢یک اسیر فلسطینی در زندان‌های اسرائیل به شهادت رسیده است. این اسیر فلسطینی «ماجد طقاطقه» نام داشته است که در زندان «نیتسان» اسرائیل به صورت انفرادی زندانی بود.
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین خواهان تشکیل یک کمیته تحقیقاتی بین المللی با نظارت صلیب سرخ جهانی در خصوص شهادت اسیر فلسطینی شد.

💢«عیسی قراقع» وزیر سابق امور اسرای فلسطین اظهار داشت: شهادت اسیر «طقاطقه» جنایتی جدید است که به صفحات جنایات اسرائیل افزوده شد. اشغالگران به جای اینکه طقاطقه را در پی شکنجه و وضعیت وخیم جسمانی به بیمارستان منتقل کنند به زندان انفرادی منتقل کردند.
قراقع خاطرنشان کرد: جنایتکاران اسرائیلی باید در دیوان کیفری بین المللی محاکمه شوند و در این زمینه باید تلاش های بسیاری انجام داد.

💢یک شهرک نشین اسرائیلی به وسیله خودروی خود یک کودک ۷ ساله فلسطینی را در شهر «الخلیل» زیر گرفت و او را به شهادت رساند.

💢گروه های مقاومت فلسطین یک فروند پهپاد جاسوسی اسرائیل از نوع کواد کوپتر را در آسمان غزه سرنگون کردند.

💢جنبش مقاومت اسلامی حماس با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: نبرد ما تنها با اسرائیل است که سرزمین و مقدسات ما را غصب کرده است، نه با یهودیان و یهودیت به عنوان یک دین.
در این بیانیه آمده است که تظاهرات بزرگ بازگشت، یک فعالیت مردمی۷ مسالمت‌آمیز با هدف تثبیت حق بازگشت آوارگان و شکستن محاصره غزه است.

💢یک سازمان اسرائیلی به دنبال آن است که با طرح اتهامات تروریستی، دارایی‌های ایران در کانال مالی اینستکس را توقیف کند.

💢هدایت‌الله خادمی عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه مؤسسه مطالعات بین‌المللی انرژی در حال عرضه اسناد و اطلاعات۷ مهم بخش انرژی به یک شرکت آلمانی است گفت: این همکاری در ظاهر مربوط به پروژه بهینه‌سازی مصرف انرژی در کشور است ولی در لوای این همکاری مشاوره‌ای، بخش مهمی از اطلاعات مراکز انرژی کشور در اختیار این شرکت آلمانی قرار گرفته است.
بر اساس مستندات موجود، مدیر این شرکت «آندرس کولمن» نام دارد که سابقه همکاری با اسرائیل داشته است. سال‌ها پیش برنامه تبادل راهبران جوان اسرائیلی – آلمانی اجرایی شد که کولمن نیز در این برنامه نقش مهمی داشته است. عضو کمیسیون انرژی مجلس خواستار ورود نهادهای امنیتی به ماجرای همکاری عجیب یک مؤسسه نفتی با یک شرکت غربی به نام «دنا» شد.

💢«محمد الحلبوسی» رئیس پارلمان عراق در جریان دیدار با «محمد اشتیه» نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین در بغداد تاکید کرد: موضع عراق در قبال حمایت از تشکیل کشور فلسطین به مرکزیت قدس شریف ثابت است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *