وضعیت غده سرطانی

💠بسته خبری💠

وضعیت غده سرطانی

💢 نظامیان اسرائیلی به مناطق مختلف کرانه باختری یورش بردند. به دنبال این حمله درگیری شدیدی میان اسرائیلی ها و فلسطینیان درگرفت. شاهدان عینی اعلام کردند که به دنبال این حمله شماری از شهروندان فلسطینی بازداشت شدند.

💢نبیه بری، رئیس پارلمان لبنان تاکید کرد که قدس شریف قبله سیاسی و ملی ما بوده و خواهد بود. وی عنوان کرد که طرح صلح آمریکا موسوم به معامله قرن به منزله نابودی مبنای زمین در مقابل صلح است .
وی عنوان کرد: اسرائیل این بار به دنبال تصرف مزارع دیگری البته این بار در دریا است و لبنان ۵ سال است که وارد مذاکرات سختی در مورد ترسیم مرزهای آبی شده و موضع آن همچنان ثابت است.

💢 «حسن سالم»، نماینده پارلمان عراق: سفارت آمریکا در بغداد، جولانگاه موساد و عناصر داعش شده است و باید بسته شود.

💢 به نقل از معا، یک فروند موشک از نوار غزه به شهرکی در فلسطین اشغالی شلیک شد. گفته شده این موشک به منطقه‌ای در اطراف شهرک «اشکول» اصابت کرد، هرچند منابع اسرائیلی این حمله را بدون تلفات عنوان کردند.

💢 «مایکل لینک» گزارشگر حقوق بشر سازمان ملل در اراضی اشغالی فلسطین تاکید کرد که عدم بازخواست اسرائیل باعث تشویق این رژیم برای دست اندازی بر زمین های بیشتری از فلسطین می شود.

💢 جنبش حماس یک مهلت یک هفته ای به اسرائیل برای اجرای توافق نامه های مربوط به آتش بس و لغو محاصره نوار غزه داده است.

💢 رهبران حماس در نشستی که با هیأت مصری در نوار غزه داشتند، تأکید کردند، «رژیم اشغالگر باید بداند که مقاومت در نوار غزه جز به شکست محاصره راضی نخواهد شد».

💢 ارزیابی‌ها نشان می‌دهد که حماس به احتمال زیاد در قبال شهادت «محمود الادهم» (۲۸ ساله) یکی از مبارزان گردان‌های القسام که روز پنجشنبه با گلوله نظامیان اسرائیلی به شهادت رسید، واکنش نشان دهد.
ارتش اسرائیل از بیم حملات انتقام جویانه جنبش مقاومت اسلامی (حماس) سامانه پدافندی موسوم به گنبد آهنین را در مرزهای غزه تقویت کرد.

💢 «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر اسرائیل به هیأت مصری که نقش میانجیگر بین حماس و تل‌آویو را دارد گفته که قتل یک نیروی شاخه نظامی حماس در هفته گذشته عمدی نبوده است و تا زمانی که حماس و گروه‌های فلسطینی در نوار غزه به آتش‌بس پایبند باشند، تل‌آویو نیز به آن پایبند است.

💢 به نقل از الیوم السابع، «می الکیله» وزیر بهداشت فلسطین اعلام کرد: اقدامات ارتش اسرائیل در هدف قرار دادن کودکان فلسطین جنایت بوده و نقض آشکار تمام اصول انسانی است و تلاش های اسرائیل برای بهبود وجهه خود در جهان هر بار با حمله نظامیان اسرائیلی به یک کودک یا یک غیر نظامی شکست می خورد.

💢 روزنامه فلسطینی الایام در یادداشتی با عنوان «نتانیاهو رو به سقوط» شرایط داخلی رژیم صهیونیستی را زمینه‌ساز سرنگونی نتانیاهو در انتخابات پیش روی این رژیم عنوان کرد.

💢 فرستاده رئیس‌جمهور آمریکا در امور «صلح منطقه» ضمن اعلام اینکه بخش سیاسی «معامله قرن» در 60 صفحه ارائه خواهد شد، درباره اینکه رونمایی از این طرح بعد از انتخابات اسرائیل انجام شود، ابراز تردید کرد.

💢 فرمانده جبهه شمالی اسرائیل در دیدار با مقامات محلی این رژیم تأکید کرده، در جنگ احتمالی آینده با لبنان، فلسطین اشغالی مورد هدف سلاح‌های دقیق‌تر و کشنده‌تر قرار خواهد گرفت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *