وضعیت غده سرطانی

💠بسته خبری💠

وضعیت غده سرطانی

💢بوریس جانسون که نامزد پیشتاز نخست‌وزیری انگلیس است، در مصاحبه با یک نشریه صهونیستی گفت:
یک صهیونیست پرشور و عاشق اسرائیل هستم.
ایران باید از جنون هسته‌ای دست بردارد.
اگر آژانس تخطی ایران از برجام را تایید کند، حاضرم آن‌ها را تحریم کنم.
منطق انتقال سفارت به قدس را درک می‌کنم.

💢 روزنامه فرامنطقه‌ای رای الیوم نوشت: نخست‌وزیر اسرائیل در حالی ایران را به حمله توسط جنگنده‌های اف ۳۵ تهدید می‌کند که آمریکا به استفاده از این هواپیما علیه ایران فکر هم نکرده است.

💢 ارتش اسرائیل قصد دارد در پی نگرانی و هراس از وجود موشک‌های ضدزره در زرادخانه جنبش مقاومت اسلامی «حماس» در غزه، رزمایشی را برای تمرین تخلیه ساختمان‌های بلند در شهرک صهیونیستی «سدیروت» برگزار کند.

💢 یک روزنامه لبنانی اعلام کرد، مصر برای اینکه حماس و دیگر گروه‌های فلسطینی را با مطالبات خود به نفع اسرائیل همراه کند آنها را تحت فشار قرار داده اما گروه‌های فلسطینی در این خصوص به میانجی‌ها هشدار داده‌اند.

💢 تلویزیون اسرائیل مدعی شد حماس توسعه تونل‌ها در مرز غزه را کنار گذاشته و در حال حاضر بر روی ارتقای موشک‌ها و پهپادهای خود متمرکز شده است.

💢 یک سازمان حقوق بشری طی گزارشی اعلام کرد که نظامیان صهیونیستی در نیمه اول سال 2019، 16 کودک فلسطینی را در غزه به شهادت رسانده‌اند و یکهزار و 233 کودک دیگر را نیز زخمی کرده‌اند.

💢 تعدادی از اعضای انصارالله یمن و حزب‌الله لبنان در دیداری که در بیروت داشتند، نشست بحرین را فرصتی برای محور آمریکایی-صهیونیستی-سعودی دانستند و بر وحدت موضع فلسطینی برای مقابله با این پروژه‌ها تأکید کردند.

💢 «محمود الزهار» عضو دفتر سیاسی حماس در گفت‌وگویی به تلاش‌های این جنبش برای احیای روابط با سوریه پرداخت و گفت: به نفع مقاومت است که روابط خوبی داشته باشد با تمام کشورهایی که اسرائیل را دشمن می‌دانند و موضعی واضح در قبال اشغالگر دارند؛ کشورهایی مانند جمهوری سوریه، جمهوری لبنان و جمهوری اسلامی ایران.

💢 کابینه اسرائیل امروز طرح ساخت ۲۱۶ واحد مسکونی جدید برای شهرک نشینان صهیونیست در قدس اشغالی را به تصویب رساند.

💢 روزنامه معاریو اسرائیل نوشت: نتانیاهو احتمال اعلام پیمان دفاعی میان آمریکا و اسرائیل توسط ترامپ را بررسی می‌کند. این روزنامه نوشت، بنیامین نتانیاهو در ازای اعلام این پیمان به صورت محرمانه متعهد خواهد شد در خصوص طرح معامله قرن پاسخ مثبتی را داشته باشد.

💢 ترکی الفیصل، رئیس پیشین سازمان اطلاعات عربستان در گفت‌وگو با شبکه بلومبرگ درباره طرح صلح آمریکا برای فلسطین و اسرائیل موسوم به “معامله قرن” اظهار کرد: بدون تشکیل کشور فلسطین به پایتختی قدس (شرقی) به عنوان یک کشور مشخص و دارای حاکمیت، هیچ‌گونه صلحی در خاورمیانه وجود نخواهد داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *