وضعیت غده سرطانی

💠بسته خبری💠

وضعیت غده سرطانی

💢 یاکوف کدمی رئیس سابق سرویس اطلاعاتی اسرائیل، ناتیو، اعلام کرد که شکست دادن ایران در زمینه نظامی غیر ممکن است. ایران قلمرو زیادی دارد. و آمریکایی ها نیروی کافی برای استقرار در آنجا ندارند. لشکرکشی به آنجا برای آمریکا غیر ممکن است. بنابراین، هیچ فرصتی برای جنگ علیه ایران و پیروزی در آن وجود ندارد و پنتاگون این مسئله را بهتر از هرکسی می داند.

💢 «جیسون گرینبلات» فرستاده آمریکا به خاورمیانه در گفتگو با روزنامه «الایام» تاکید کرد که آمریکا برای بازگشایی دفتر ساف یک شرط دارد.
وی افزود که در صورت بازگشت تشکیلات خودگردان فلسطین به میز مذاکرات سازش با رژیم صهیونیستی، می‌توان دفتر نمایندگی سازمان آزادی‌بخش در واشنگتن را دوباره بازگشایی کرد.

💢 به نقل از النشره، تظاهرات اعتراض آمیز یهودیان اتیوپیایی در مناطق مختلف اراضی اشغالی از جمله میدان رابین در تل آویو مجدداً شدت گرفت.

💢 مردم تونس با برگزاری تظاهرات گسترده ای اعتراض خود را به روند عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی نشان دادند. هم چنین قرار است یک کنفرانس علیه عادی سازی روابط در شهر «الحمامات» تونس برگزار شود.

💢 به نقل از فلسطین الیوم، یک هیأت امنیتی مصری اواخر هفته جاری به نوار غزه و رام الله سفر می کند. این سفر در راستای تلاش برای پیشبرد پرونده آرام‌سازی اوضاع در غزه بین مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی به این باریکه سفر خواهد کرد.

💢 مسئولان اسرائیل باز هم مدعی کشف تونلی دیگر در مرزهای نوار غزه شده‌اند. این مقام نظامی صهیونیستی اعلام کرده است که درحال حاضر تل آویو به دنبال مشخص کردن مسیر تونل‌ها است.

💢 یک رسانه صهیونیست فاش کرد: اسرائیل کاتز که اخیراً به امارات سفر کرده است از طریق یک هواپیمای اختصاصی و با عبور از حریم هوایی عربستان و موافقت ریاض با عبور هواپیمای حامل وی به ابوظبی رفته است.
این رسانه اعلام کرد: این اولین باری نیست که سعودی ها به هواپیماهایی که از اسرائیل بلند می شوند یا در اسرائیل می نشینند اجازه عبور از حریم هوایی و پرواز بر فراز خاک خود را می دهد بلکه از مارس گذشته پروازهای میان هند و اسرائیل از حریم هوایی عربستان انجام می شود.

💢 «‌مایک پامپئو» در نشست “اتحاد مسیحیان برای اسرائیل” گفت: «آمریکا رابطه گرمی با اسرائیل دارد و مفتخرم هر روز کار می‌کنم تا این رابطه حفظ و تقویت شود». وی در حالی که به کمک چهار میلیارد دلاری این کشور به اسرائیل به‌رسمیت شناختن قدس به‌عنوان پایتخت و حاکمیت آن بر بلندی‌های جولان اشغالی افتخار می‌کرد، اظهار کرد: «با فشار بر ایران، حماس، حزب‌الله و جهاد اسلامی پول کمتری برای فعالیت‌های تروریستی خود دریافت می‌کنند».

💢 یک دادگاه اسرائیلی«یاسر عرفات» رئیس پیشین تشکیلات خودگردان و «مروان البرغوثی» از اعضای ارشد جریان فتح را به انجام ۱۷ عملیات علیه اسرائیلی‌ها در سال‌های ۱۹۹۶ تا ۲۰۰۲ متهم کرد.

💢 «دنی دانون» نماینده اسرائیل در سازمان ملل ، به اتهام‌زنی درباره گام دوم کاهش تعهدات برجامی ایران پرداخت و خواستار برگرداندن تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران شد.

💢 بحرین به موازات پیشرفت روند عادی سازی روابط خود با اسرائیل اقدام به فروش محصولات کشاورزی این رژیم در بازارهای خود کرده است.

💢 پس از آنکه نخست‌وزیر اسرائیل مدعی شد اصل و ریشه فلسطینی‌ها به جنوب اروپا باز می‌گردد، تشکیلات خودگردان با صدور بیانیه‌ای این موضوع را محکوم کرد و گفت، ملت فلسطین نیازی به ارائه ادله در این باره ندارد.

💢 یک روزنامه صهیونیستی مدعی شد ، تشکیلات خودگردان و آمریکا در راستای حل اختلافات گذشته و ازسرگیری روابط، پیام‌هایی را با یکدیگر مبادله کرده‌ اند.

💢 تحلیلگران مسائل اسرائیل درباره پیشنهاد این رژیم برای راه اندازی خط ریلی ریاض به حیفا درباره پیامدهای آن بر مسئله فلسطین هشدار دادند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *