وضعیت غده سرطانی

💠بسته خبری💠

وضعیت غده سرطانی

 

💢گرینبلات ، فرستاده ویژه آمریکا در امور خاورمیانه گفت: در قبال امنیت اسرائیل سازش نمی‌کنیم. راه طولانی تا امضای معامله قرن وجود دارد.

💢خبرگزاری رویترز گزارش کرد: «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر اسرائیل، از رئیس‌ این رژیم خواهد خواست تا وقت بیشتری برای تشکیل دولت به او بدهد. از آنجایی که هیچ یک از احزاب اسرائیل نتوانستند در انتخابات، اکثریت ۱۲۰ کرسی کنست را به دست آورند، نتانیاهو برای تشکیل دولت مشغول چانه‌زنی با تمام احزاب دست‌راستی، ناسیونالیست و مذهبی است.

💢هزاران تن از مسلمانان، طرفداران فلسطین و فعالان گروه‌های مدنی در انگلیس عصر شنبه در آستانه هفتاد و یکمین سالگرد اشغال فلسطین (روز نکبت)، در خیابان‌های لندن راهپیمایی کرده و خواستار آزادی سرزمین‌های اشغالی شدند.

💢کوربین رهبر حزب اصلی مخالف دولت انگلیس از سکوت جامعه جهانی در برابر جنایت‌های وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین انتقاد و تصریح کرد که این حزب ضمن شناسایی فلسطین به‌عنوان یک کشور مستقل، در کنار فلسطینیان برای رسیدن به حقشان ایستاده است.

💢رأی الیوم نقل کرد: منابع ارشد امنیتی رژیم صهیونیستی اذعان کردند که حماس هزاران موشک هدایت شونده با لیزر در اختیار دارد که اطلاعات ما از آن بسیار اندک است. حماس در جریان جنگ ۲۰۱۴ از موشک‌های ضد تانک لیزری استفاده کرد اما در آن هنگام تعداد کمی از آنها را در اختیار داشت اما در حال حاضر حداقل ۱۵۰۰ موشک از این نوع در اختیار دارد. هم اکنون واحدهای از گردان‌های قسام برای شلیک این نوع موشک آموزش می‌بینند و اسرائیل اطلاعات کمی درباره این موشک‌ها و میزان برد آنها دارد.

💢 خبرگزاری سوریه از مقادیری دارو ، سلاح و تجهیزات ساخت رژیم صهیونیستی متعلق به تروریست ها که در جریان پاکسازی جنوب سوریه کشف و ضبط شد خبر داد

💢روسیا الیوم نقل کرد: تومیر بار ، از افسران بلند پایه در نیروی هوایی اسرائیل در سخنانی با اشاره به تحویل سامانه موشکی “اس ـ ۳۰۰” روسیه به دولت سوریه اظهار داشت: سامانه موشکی اس- ۳۰۰ روسیه در سوریه عملیاتی شده و ارتش اسرائیل برای از بین بردن آن آماده می‌شود تا بدین ترتیب به آزادی عمل کامل در هر نقطه‌ای در جنگ احتمالی دست یابد.

💢«یووال اشتاینیتز» وزیر انرژی اسرائیل درباره تشدید تنش‌ها بین واشنگتن و تهران و توانایی ایران برای هدف قرار دادن این رژیم ابراز نگرانی کرد. این مقام ارشد کابینه نتانیاهو هشدار داد که احتمال حمله نیابتی ایران به اسرائیل(سرزمین های اشغالی) از طریق حزب‌الله لبنان و جهاد اسلامی فلسطین هم وجود دارد.

💢وبگاه صهیونیستی واللا نوشت: با توجه به هم‌تراز شدن قدرت گروه‌های فلسطینی با حزب‌الله، این گروه‌ها در صورت بروز جنگ احتمالی قادرند هر روز ۱۰۰۰ موشک به سمت اسرائیل(فلسطین اشغالی) شلیک کنند.

💢نظامیان اسرائیلی طی ماه‌های مارس و آوریل، 905 فلسطینی از جمله 133 کودک را در کرانه باختری اشغالی و قدس شرقی بازداشت کردند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *