وضعیت غده سرطانی

💠بسته خبری💠

وضعیت غده سرطانی

💢اردوغان گفت: اسرائیل همواره مشغول نقض قوانین بین‌المللی است. ترکیه در کنار فلسطین خواهد ایستاد.

💢نتانیاهو از اقدام دولت ترامپ در تروریستی شناختن سپاه پاسداران تشکر و بر تعهد خود در همکاری با دولت آمریکا علیه ایران تاکید کرد.

💢 دو حزب از تخلف در انتخابات رژیم صهیونیستی شکایت کردند

💢در پی بی‌توجهی رژیم صهیونیستی به خواست اسرای فلسطینی، ده‌ها نفر از آنها اعتصاب غذای نامحدود آغاز کردند و قرار است تعداد بیشتری به آنها ملحق شوند.
اسرای فلسطینی چهار درخواست اصلی دارند: امکان تماس با خانواده‌هایشان، توقف ایجاد پارازیت بر تماس‌ها در زندان‌ها، ازسرگیری امکان دیدار با خانواده‌هایشان و لغو اقدامات تنبیهی.

💢رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق: اقدام ترامپ علیه سپاه پاسداران برای راضی کردن رژیم صهیونیستی است.

💢دادگاهی در اسرائیل یک کارمند کنسولگری فرانسه که از مصونیت دیپلماتیک برخوردار نبود را در این کشور به جرم دست داشتن در قاچاق اسلحه در سرزمین‌های فلسطینی به ۷ سال زندان محکوم کرد.

💢با شمارش ۹۷ درصد آرای صندوق‌های رأی، حزب بنیامین نتانیاهو موفق شده بیشترین آرا را از آن خود کرده و به این ترتیب این امکان برای او فراهم می‌شود تا برای پنجمین دور در پست نخست وزیری رژیم صهیونیستی بماند.

💢«تولسی گابارد» یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا با انتشار پیامی تصویری در توئیتر عنوان داشت: من همواره از حق اسرائیل دفاع کرده ام و به همین دلیل است که نگران اقدامات تهاجمی «بی بی نتانیاهو» هستم. این اقدامات برای آمریکا، اسرائیل، فلسطینی‌ها و منطقه بد هستند. نتانیاهو به همراه عربستان می‌خواهند آمریکا را به جنگ با ایران بکشانند و ترامپ در حال برآورده کردن خواسته آنها است. هزینه‌های مالی و جانی (چنین جنگی) فاجعه‌بار است.

💢هاآرتص نقل کرد: «بنیامین نتانیاهو» در میان هواداران خود و اعضای حزب لیکود با تشکر از مردمی که به وی اعتماد کرده اند خود را پیروز بزرگ انتخابات ۲۰۱۹ نامید و اعلام کردبرای تشکیل کابینه آتی رژیم صهیونیستی اقدام خواهد نمود. وی افزود : گفتگو با رهبران احزاب راست که متحدان طبیعی ما هستند را آغاز کرده ام. تقریباً همه به من می‌گویند که «روون ریولین» رئیس رژیم اسرائیل، باید از من بخواهد تا کابینه آتی را تشکیل بدهم و من خیلی زود این کار را انجام می‌دهم.
او نتایج رقم خورده در انتخابات را یک «شاهکار بزرگ» که غیر قابل تصور بوده توصیف کرد.

💢ژنرال بنی گانتز رقیب اصلی نتانیاهو اعلام کرد: نتایج انتخابات هنوز نهایی نشده است.

💢پامپئو از اظهارنظر درباره «الحاق کرانه باختری به اسرائیل» طفره رفت و گفت واشنگتن به زودی طرح معامله قرن خود را رونمایی خواهد کرد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *