بین الملل

💠بسته خبری💠

بین الملل

 

💢جنگنده‌های آمریکایی اردوگاه الباغوز در دیرالزور سوریه را بمباران کردند که بر اثر آن ۵۰ غیر نظامی کشته شدند.

💢رویترز نوشت : سفر رئیس جمهور ایران به عراق پیامی محکم به واشنگتن و متحدان منطقه‌ای‌اش مبنی بر این ارسال می‌کند که باوجود تحریم‌های آمریکا، ایران همچنان نقشی کلیدی در سیاست های عراق ایفا میکند.

💢شبکه اجتماعی فیس بوک، حساب دفتر سیاسی انصارالله یمن را به دنبال انتشار بیانیه ضد سازش با اسرائیل بست.

💢وبگاه لبنانی العهد نوشت : سفر رئیس‌جمهور آمریکا و ایران به عراق را مقایسه کرد و نوشت، اولی در شب، محرمانه، چراغ خاموش و با دلهره به این کشور رفت و دومی در روز روشن در میان استقبال مقامات عراقی.

💢بوتفلیقه: برای دوره بعدی انتخابات ریاست جمهوری، کاندیدا نمی شوم. در ماه های اخیر شمار زیادی از مردم الجزایر با برگزاری تظاهرات با کاندیداتوری بوتفلیقه برای دوره پنجم ریاست جمهوری مخالفت کردند.

💢النشره گزارش کرد: سازمان عفو بین المل: زمان آن فرا رسیده است که پارلمان فرانسه از سکوت درباره فروش تسلیحات از سوی پاریس به عربستان و امارات دست بردارد.

💢اسپوتنیک گزارش داد: سازمان مدیریت و بودجه آمریکا از درخواست نیم میلیارد دلاری ترامپ در بودجه سال ۲۰۲۰ برای حمایت از کشورهای اروپایی و آسیایی در مقابل اقدامات و نفوذ روسیه در این مناطق خبر داده است.

💢«عمر چلیک» سخنگوی حزب حاکم عدالت و توسعه ترکیه گفت: تهدیدهای واشنگتن علیه آنکارا در ارتباط با خرید سامانه‌های موشکی S-۴۰۰ احمقانه است و منجر به نتیجه نمی‌شود.

💢خوان گوایدو رهبر شورشیان مورد حمایت آمریکا امروز در مصاحبه با رادیو آلمان از اتحادیه اروپا خواست تا فشارها بر دولت قانونی ونزوئلا را تشدید کند.

💢اسپوتنیک نقل کرد: دولت دانمارک در صدد است تا مقدمات تصویب قانونی را فراهم کند که بر اساس آن کمک و حمایت از مؤسسات و جوامع مذهبی در این کشور ممنوع می‌شود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *