وضعیت غده سرطانی

💠بسته خبری💠

وضعیت غده سرطانی

 

💢وزارت بهداشت غزه اعلام کرد که در حمله نظامیان اسرائیلی به چهل و نهمین راهپیمایی حق بازگشت نوار غزه، ۱۷ تن زخمی شده‌اند.

💢نشریه‌های غربی که روزی از نتانیاهو به عنوان «شاه بی بی» یاد می کردند، در واکنش به اعلام جرم دادستان کل اسرائیل علیه نتانیاهو در پرونده‌های فساد مالی، تیترهای «سقوط شاه بی بی» را بازنشر می کنند.

💢شبکه المیادین اعلام کرد که از اول دسامبر ۲۰۱۸ پروازهای هواپیماهای تجاری رژیم صهیونیستی به ابوظبی به صورت مستقیم انجام شده است. این اولین باری نیست که یک هواپیمای تجاری رژیم صهیونیستی از تل‌آویو در خاک امارات به زمین می‌نشیند اما معمولاً این گونه پروازها به صورت غیرمستقیم انجام می‌شد اینگونه که ابتدا هواپیماها در اردن به زمین می‌نشستند و بعد از آنجا به مقصد نهایی خود پرواز می‌کردند.

💢الاخبار نوشت: اسرائیل توانایی مقابله با موشک‌هایی را که در صورت وقوع جنگ از سمت شمال شلیک خواهد شد، ندارد و رهگیری آن‌ها روزانه یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون دلار برای این رژیم هزینه خواهد داشت.

💢مرکز اطلاع رساني فلسطين به نقل از وزارت بازرگاني کويت اعلام کرد: 60 نوع مواد غذايي وارد شده از اسرائیل از برخي مراکز تجاري کويت جمع‌آوري شده است. دليل ضبط و مصادره اين کالاها و محصولات اين است که علاوه بر ورود غيرقانوني، اين کالاها مربوط به رژيم صهيونيستي است و از اراضي اشغالي وارد شده که کويت روابطي با آن ندارد.

💢هفته نامه ‘نیویورکر’ در گزارشی ضمن افشای تشکیلات امنیتی اسراییل موسوم به ‘موساد مخفی’، عمده فعالیت این تشکیلات را شکار فعالان ضد اسراییلی و حامیان فلسطین در آمریکا عنوان کرد.

💢النشره از تظاهرات علیه نتانیاهو در مرکز تل‌آویو خبرداد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *