وضعیت غده سرطانی ( اسرائیل )

💠بسته خبری💠

وضعیت غده سرطانی

 

💢دیوار کشی بین خانم ها و آقایان در اسراییل؛
صهیونیست ها در قسمت غربی قدس اشغالی با نصب تابلوهایی با عنوان ‘فقط مردان’ و ‘فقط زنان’ پیاده رو ها را به دو قسمت زنانه و مردانه تقسیم کردند.

💢یک پایگاه اسرائیلی بامداد سه شنبه از تکمیل ساخت پل میان اسرائیل و خاک اردن در منطقه شمالی «الاغوار» خبر داد. قرار است صدها کارخانه در این منطقه که ورود به آن برای ساکنان اسرائیل و اردنی ها بدون روادید امکان پذیر است، احداث شود.

💢دولت رژیم صهیونیستی قصد دارد به زودی قانون پارلمان این رژیم برای مصادره دهها میلیون دلار از در آمد ماهیانه دولت خودگردان را اجرا کند.
رژیم صهیونیستی قصد دارد حجم عظیمی از درآمد دولت خودگردان فلسطین را که از عوارض گذرگاه ها تامین می شود، مصادره کند؛ درآمدی که مقدار آن ماهانه به دهها میلیون دلار می رسد.

💢”تایمز اسرائیل” از عقب‌نشینی دولت آمریکا در حمایت انتخاباتی ترامپ از نتانیاهو خبرداد.

💢 رسانه های رژیم صهیونیستی با استناد به تصاویر جدید ماهواره ای گزارش دادند که سه سامانه پدافند هوایی «اس ۳۰۰» روسیه که در شهر «مصیاف» سوریه مستقر شده اند، در حالت افراشته قرار دارند که این خود نشان دهنده فعال شدن این سامانه هاست.

💢 ۴۷درصد از کسانی که در نظرسنجی “هاآرتص” شرکت کردند با انتخاب دوباره نتانیاهو به عنوان نخست وزیر رژیم صهیونیستی مخالف هستند.

💢به دنبال قرارداد جدید رژیم صهیونیستی جهت فروش پهپاد به جمهوری آذربایجان، وزارت خارجه ارمنستان نسبت به این مسئله واکنش نشان داد. «آنا نقد الیان» سخنگوی وزارت خارجه ارمنستان در نشست خبری گفت که مسابقه تسلیحاتی همواره در منطقه شدید است.

💢سنای آمریکا یک لایحه با موضوع سیاست گذاری خاورمیانه (غرب آسیا) تصویب کرد که از جمله به ایالت های آمریکا اجازه می دهد کسب و کارهایی را که در تحریم اسرائیل مشارکت می کنند مجازات کنند.

💢 «جارد کوشنر» مشاور ارشد و داماد رئیس‌جمهور آمریکا قرار است هفته آینده در جریان نشست ضد ایرانی «ورشو»، اطلاعاتی را در راستای به‌روزرسانی درباره طرح موسوم به «معامله قرن» ارائه کند.

💢نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی قرار است اوایل اسفند ماه به مسکو سفر کند تا با رئیس‌جمهور روسیه درباره ایران و سوریه رایزنی داشته باشد.

💢 روزنامه صهیونیستی هاآرتص گزارش داد که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل حکمی را امضا کرد که دوره ممنوعیت انتشار اسناد دو دستگاه شاباک و موساد را برای ۲۰ سال دیگر تمدید می‌کند. بدین ترتیب دوره ممنوعیت انتشار اسناد موساد و شاباک به ۹۰ سال می‌رسد.

💢ده‌ها تن از وزرای اسرائیلی، اعضای حزب لیکود و احزاب راست‌گرا عریضه‌ای را امضا کردند و در آن متعهد به اسکان دادن ۲میلیون یهودی در کرانه باختری شدند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *