وضعیت غده سرطانی ( اسرائیل )

💠بسته خبری💠

وضعیت غده سرطانی

 

💢 نخست وزير لبنان اعلام کرد: جامعه بين الملل بر اساس قطعنامه 1701 شوراي امنيت سازمان ملل متحد بايد جلوي تجاوزهاي روزانه اسرائيل را بگيرد.
سعد الحريري در ديدار «استيفانو‌ دل‌کول» فرمانده يونيفل (نيروهاي حافظ صلح سازمان ملل در جنوب لبنان) در بيروت اعلام کرد: اسرائیل روزانه حريم هوايي و آبي لبنان را نقض مي کند.

💢نتانیاهو گفت: موضوع نخست نشست ورشو، ایران است و اینکه چطور می‌توان مانع از مداخله ایران در سوریه شد.

💢صندوق بین المللی کودکان سازمان ملل (یونیسف) در واکنش به کشته شدن ۲ نوجوان فلسطینی در نوار غزه توسط صهیونیست ها بالأخره زبان به گلایه گشود و از اسراییل خواست تا به خشونت هایش علیه کودکان فلسطینی پایان دهد.

💢آویگدور لیبرمن متحد سابق و رقیب فعلی نتانیاهو اعلام کرد به احتمال زیاد نتانیاهو برای پایان دادن به رسوایی محاکمه‌اش در دادگاه از صحنه سیاسی کناره گیری می کند.

💢به نقل از پایگاه خبری فلسطینی شهاب، الهان عمر و رشیده طلیب دو نماینده مسلمان حزب دموکرات کنگره آمریکا کمپین “تحریم اسرائیل” را در داخل این حزب با حمایت جنبش تحریم اقتصادی و فرهنگی وعلمی اسرائیل ” BDS” آغاز کردند.
طلیب ۴۲ ساله فلسطینی تبار و نماینده ایالت میشیگان در مجلس نمایندگان آمریکا گفت که می خواهد روی مسائلی همچون نژادپرستی و نقض حقوق انسانی فلسطینی ها از سوی اسرائیل تمرکز کند.

💢دستگاه امنیتی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، یک جاسوس وابسته به اسراییل را شناسایی و بازداشت کرد. به گزارش شبکه خبری المیادین، این جاسوس سعی داشته که قطعه ای جاسوسی را در تلفن همراه یکی از نیروهای مقاومت جاسازی کند.

💢خبرگزاری سوریه گزارش داد: ارتش اسرائیل با تانک به شهر قنیطره حمله کرده است! حمله زمینی به قنیطره در طول سالیان اخیر، تقریبا بی سابقه و کم سابقه بود.

💢سنای آمریکا طرحی را در دست بررسی قرارداد که طی آن اعمال مجازات علیه شرکت های آمریکایی تحریم کننده اسرائیل را آسان می‌کند.
اما با وجود فشار لابی های یهودی و حامی اسراییل در آمریکا اما هم چنان موضوع بایکوت اسرائیل در پی کمپین «بی دی اس» در حال گسترش است.
کمپین «بی دی اس» یا «بایکوت، سلب، و تحریم» کارزاری است که هدفش را پایان دادن به «حمایت جهانی از آپارتاید اسرائیل و اسکان استثماری و استعماری» می داند.

💢سفیر سابق آمریکا در رژیم صهیونیستی خبر داد که پس از امضای برجام، نتانیاهو چندین تماس تلفنی با محمد بن زاید ولی عهد امارات، با هدف مقابله با ایران گرفته است.

💢ظریف وزیرخارجه ایران گفت:
مشکل منطقه و جهان ما مشکل تجاوز و اشغالگری رژیم صهیونیستی است.
نباید اجازه دهیم دیگران با ایجاد خطرات تصنعی، خطر واقعی را از منطقه ما به فراموشی بسپارند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *