وضعیت غده سرطانی ( اسرائیل )

💠بسته خبری💠

وضعیت غده سرطانی

 

💢شبکه صهیونیستی «کان» گزارش داد: یک هیات بازرگانی از کویت با اطلاع و هماهنگی دفتر «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیری اسرائیل به تل آویو و قدس سفر کرده است.
هیات کویتی در سفر چند روزه به سرزمین های اشغالی از اماکن مذهبی، موسسات آموزشی، مسجد الاحمدین، مسجد الاقصی، دانشگاه حیفا وموزه هولوکاست در بیت المقدس بازدید کرد.
این سفر در حالی صورت می گیرد که کویت هیچ گونه روابط دیپلماتیک با رژیم صهیونیستی ندارد.

💢«آناتولی ویکتورف» سفیر روس ها در سرزمین های اشغالی در گفت و گوی اختصاصی با خبرگزاری «تاس» روسیه از رژیم تل آویو خواست که به قیمت ضربه زدن به کشورهای دیگر و نقض حاکمیت سوریه، در صدد حل مشکلات امنیتی خود نباشد.

💢رسانه‌های اسراییل مدعی شده‌اند بیش از یک سال قبل، ایران قصد داشته با انجام حملات سایبری سامانه هشداردهی «پایگاه فرماندهی جبهه وطنی» متعلق به اسرائیل را مختل کند.

💢نشست «قدس» در حاشیه نخستین جشنواره فرهنگی – هنری همکاری‌های اسلامی در قاهره برگزار شد.
به نقل از پایگاه خبریUNA؛ شرکت‌کنندگان با تأکید بر اهمیت مسئله فلسطین اعلام کردند: مسئله فلسطین در هر زمان و مکانی همچنان باقی است و تا بازپس گیری آن از اشغال صهیونیست‌ها مسئله اصلی جهان اسلام است و باید از فراموشی و نادیده‌گرفتن این قضیه اجتناب کرد.

💢شبکه ۱۲ تلویزیون اسرائیل مدعی شد ایران با کمک حزب‌الله و دولت سوریه، تاسیسات تولید موشک‌های نقطه‌زن در غرب سوریه ایجاد کرده است.

💢 شبکه ۱۳ تلویزیون اسرائیل اعلام کرد؛ در سند وزارت خارجه اسرائیل آمده است: مدیریت پرونده مساله فلسطین از بن سلمان به پدرش منتقل شده است. پادشاه سعودی می‌گوید اگر قدس شرقی پایتخت فلسطین نباشد، از «معامله قرن» حمایت نخواهد کرد.عادی سازی روابط تل آویو با ریاض منوط به حل مناقشه فلسطین است.

💢«محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در گفت‌وگویی با خبرگزاری روسی «اسپوتنیک» اعلام کرد، مسکو شریکی اصلی در روند حل نزاع فلسطینی-اسرائیلی و نیز حل اختلافات میان گروه‌های مختلف فلسطینی است.
عباس گفت، بارها علنا با دعوت پوتین برای دیدار سه‌جانبه با «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی موافقت کرده و گفته برای این موضوع آماده است اما نتانیاهو هر بار از اینچنین نشستی فرار کرده است.

💢یک شبکه تلویزیونی عبری زبان با انتشار گزارشی طبقه بندی شده فاش کرد، عربستان حاضر نیست بدون اینکه طرف اسرائیلی امتیازاتی قابل توجه بدهد، روابط خود با اسرائیل را به شکل عادی درآورده یا از طرح “معامله قرن” آمریکا حمایت کند.

💢روزنامه اسرائیلی هاآرتص در مطلبی فاش کرد: این رژیم به رقم وجود مدارک محکم در خصوص رخ دادن نسل کشی علیه اقلیت مسلمان روهینجا در میانمار همچنان روابط نزدیکی با دولت میانمار داشته و به فروش سلاح به ارتش میانمار ادامه می‌دهد.

💢 نتانیاهو گفت: در ایران هم اکنون چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی است و آن‌ها سعی می‌کنند به یک موشک جدید افتخار کنند. رژیم ایران قصد خود برای نابودی اسرائیل را آشکارا اعلام می‌کند. یک پیام صریح برای مستبدان تهران دارم: ما می‌دانیم شما چه می‌کنید و ما می‌دانیم کجا آن را انجام می‌دهید. با تمام ابزاری که در اختیار داریم، به اقدامات خود علیه رژیم ایران ادامه خواهیم داد تا امنیت اسرائیل و آینده اسرائیل را تامین کنیم.

💢آمریکا و اسرائیل رزمایش مشترک شبیه‌سازی دفاع موشکی برگزار کردند.
نیروی هوایی رژیم صهیونیستی و ارتش آمریکا از روز پنجشنبه در حال برگزاری رزمایش مشترک هستند.
این رزمایش به شبیه‌سازی سناریویی می‌پردازد که طی آن آمریکا برای رژیم صهیونیستی دفاع موشکی فراهم می‌آورد.
این رزمایش بخشی از توافق ۲ طرف برای برگزاری منظم رزمایش‌های آموزشی دوجانبه است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *