وضعیت غده سرطانی ( اسرائیل )

💠بسته خبری💠

وضعیت غده سرطانی

 

💢ارتش آمریکا با صدور بیانیه ای اعلام کرد که قصد دارد تعدادی محدود از سیستم های دفاع موشکی اسرائیل موسوم به «گنبد آهنین» را برای اهداف طولانی مدت، خریداری کند.

💢 خبرگزاری رویترز به نقل از دیپلمات‌های آمریکایی اعلام کرد که واشنگتن مانع تصویب پیشنویس بیانیه شورای امنیت شد که در آن نسبت به تصمیم اسرائیل درخصوص اخراج ناظران خارجی از شهر “الخلیل” واقع در کرانه باختری رود اردن ابراز تاسف شده بود. دیپلمات‌های آمریکایی گفتند واشنگتن بر این باور است که صدور بیانیه‌ شورای امنیت در این خصوص “اقدام مناسبی” نیست.

💢 رئیس‌جمهور اتریش درخواست نتانیاهو برای انتقال سفارت این کشور به بیت‌المقدس را رد کرد.

💢«اسرائیل هیوم» گزارش داد که «گردان دفاع سایبری» ارتش رزیم صهیونیستی در سال گذشته میلادی ۱۳۰حمله سایبری به زیرساخت و تجهیزات نظامی فلسطین اشغالی را خنثی کرده است؛ حملاتی که اکثر آنها توسط ایران انجام شدند.

💢نخست‌وزیر هند گفت: هم با اسرائیل دوست خواهیم بود، هم با فلسطین. هم با عربستان سعودی دوست خواهیم بود، هم ایران. سیاست خارجی ما موجب شده صدای هند در عرصه بین‌المللی قدرتمندتر شود

💢 ویدئویی از «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به صورت گسترده در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که وی در آن صراحتا حق آوارگان فلسطینی را زیر پا می‌گذارد و اعلام می‌کند برای‌ آینده جوانان اسرائیلی کار می‌کند.

💢روسیه اعلام کرد: به دنبال ایجاد کانال منع وقوع درگیری با اسرائیل در سوریه هستیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *