وزیر اطلاعات اسرائیل تهدید کرد؛ درسی به ایران می‌دهیم که هرگز فراموش نخواهد کرد

یسرائیل کاتص، وزیر اطلاعات اسرائیل در گفتگو با رسانه سعودی ایلاف، تهدید کرد که اگر ایران حمله‌ای را علیه اسرائیل راه‌اندازی کند “اسرائیل درسی به ایران می‌دهد که هرگز فراموش نخواهد کرد.”

کاتص به ایلاف گفت اسرائیل نفعی در مخاصمات مستمر ندارد اما تهران با به خطر انداختن جان سربازان خود و سوریه در حال عبور از خط قرمزها و بازی با آتش ست و به همراه سوری‌ها بهای آن را خواهد پرداخت.

کاتص همچنین گفت: اگر ارتش سوریه به همکاری با ایران ادامه دهد و به آن اجازه دهد که موقعیتش را در خاک سوریه تثبیت کند، خود را تحت آتش خواهد یافت.”

وی روز گذشته نیز در واکنش به حملات هوایی اسرائیل به سوریه گفت حملات اسرائیل به تأسیسات نظامی کلیدی ایران در سوریه، پیامی روشن به جمهوری اسلامی است مبنی بر اینکه اورشلیم هیچ پایگاه نظامی ایرانی را در مجاورت خود تحمل نخواهد کرد.

کاتص به رادیو ارتش گفت: “آن‌ها می‌دانند و ما می‌دانیم به چه تأسیساتی ضربه زدیم. زمان لازم است تا ایران بفهمد و بپرسد که اسرائیل چگونه به این تأسیسات مخفی نظامی ضربه زده است. این تأسیسات، مخفی بودند و ما نهادهایی اطلاعاتی و توانی داریم که هر آنچه در آنجا جریان دارد بدانیم و دیروز این را ثابت کردیم.”
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *