سفیر روسیه در آنکارا را می‌کشند و سفیر اسرائیل اشغالگر را رها می‌کنند

به گزارش نجوا روزنامه الیوم السابع در مقاله‌ای به قلم دندراوی الهواری با عنوان «سفیر روسیه را به خاطر حلب می‌کشند و سفیر اسرائیل اشغالگر قدس را رها می‌کنند!» می‌نویسد: این‌ها همان اخوانی هستند که مسلمانان را می‌کشند و در بلاد اسلام جهاد می‌کنند و مساجد و کلیساها را تخریب می‌کنند و سفیر روسیه را به خاطر حلب می‌کشند و اسرائیلی‌هایی را که فلسطین را اشغال و بر قدس مسلط و به مسجد الاقصی بی حرمتی می‌کنند را به حال خود رها کرده‌اند.

جمله‌ای که قاتل سفیر روسیه در آنکارا بعد از ترور مبنی بر «بیعت با محمد برای جهاد» فریاد زد، شعاری بود که انصار و مهاجرین در جنگ خندق برای جهاد مسلمانان علیه دشمنان دین سردادند، اما اخوان و جنبش‌ها و سازمان‌های وابسته بدان از این شعارها برای جهاد علیه مسلمانان در بلاد اسلامی در مصر و لیبی و سوریه و یمن و عراق و تونس و مغرب و سومالی و افغانستان و پاکستان و دیگر کشورهای اسلامی استفاده می‌کنند.

گروه اخوان و دنباله‌های آن از داعش تا القاعده و جبهه النصره برای ترور سفیر روسیه جهت انتقام گرفتن از این کشور به خاطر ایفای نقش برجسته در آزادی حلب و ایستادن در مقابل توطئه تقسیم و تجزیه سوریه و تسلیم آن به گروه‌های تروریستی چراغ سبز نشان دادند. اخوان و سرسپردگان آن به نام دین در سوریه می‌جنگند و مجروحان شان را در بیمارستان‌های اسرائیل درمان می‌کنند و سفیر روسیه را به خاطر آزادی حلب توسط ارتش این کشور می‌کشند، ولی به سفیر اسرائیلی که قدس را اشغال کرده و ارتش آن به مسجد الاقصی یورش می‌برد، نزدیک هم نمی‌شوند.

کشورهای اسلامی که صحبت به نام اسلام را در انحصار خود گرفته‌اند و از اخوان و داعش و القاعده و جبهه النصره با میلیاردها دلار برای جنگ با مسلمانان سوریه و یمن حمایت می‌کنند و میلیون‌ها دلار به اسرائیل کمک می‌کنند همانند یکی از کشورهای خلیج فارس (ن) که 125 میلیون دلار به اسرائیل برای جبران خسارت آتش سوزی‌های اخیر در فلسطین اشغالی کمک کرد و این مساله از سوی موسسات رسمی اسرائیل اعلام و از سوی رسانه‌های اسرائیلی هم منتشر شد.

میلیون‌ها نفر را در سوریه می‌کشند و آواره می‌کنند و بر اساس آمار رسمی قربانان جنگ در یمن از آوریل 2014 تاکنون 10 هزار یمنی را می‌کشند و از اسرائیل حمایت و پشتیبانی می‌کنند و برای نجات اسرائیل از آتش سوزی جوش و خروش می‌کنند و بعد می‌گویند می‌خواهیم اسرائیل را نابود کنیم.

چه جنایاتی که بنام دین و با قائل شدن حق انحصاری برای سخن گفتن بنام دین مرتکب شدند و موجب کشتار مسلمانان بی گناه و نابودی کشورهای اسلامی و اختصاص میلیاردها دلار برای خرابی و نابودی و نه بازسازی و توسعه و شکوفایی ملتها شدند که این بزرگترین روند مخدوش کردن چهره اسلام از زمان نزول رسالت آسمانی بر حضرت محمد (ص) است!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *